Каталог хлораторів Evoqua (Wallace&Tiernan)


Однією з найбільш актуальних проблем в системах водопостачання і очистки стічних вод на сьогоднішній день є реконструкція хлорного господарства відповідно до вимог в області техніки безпеки і охорони праці, а також забезпечення точності дозування і автоматичного контролю дози хлору. Ці проблеми успішно вирішуються з використанням обладнання компанії Wallace & Tiernan.

Компанія Evoqua (Wallace & Tiernan) є світовим лідером з виробництва вакуумних систем дозування хлору і інших газоподібних середовищ. Системи передбачають можливість роботи в ручному і автоматичному режимі з управлінням за різними параметрами.

Дозатори хлору - системи, які повністю працюють від вакуум регулятора / запобіжного клапана, хлоратора і інжектора. Управління може бути ручне або автоматичне, можливість управління в межах похибки + 4% від зазначеної норми витрати. Робочий діапазон - в ручному режимі 20: 1 для будь-якого хлоратора, в автоматичному 10: 1. Ці хлоратори можуть працювати практично з усіма газами, що застосовуються для обробки води.Хлоратор S10k малої продуктивності


Хлоратор V10k середньої продуктивності


Хлоратор V2000 великої продуктивності